O nás kontakt

ODEHNAL INTERNATIONAL TRANSPORT s.r.o.

je dopravní společnost sídlící ve východních Čechách ve městě Skuteč a na trhu nákladní kamionové dopravy působí již řadu let.

Jednatel společnosti pan Libor Odehnal zahájil podnikatelskou činnost 1. 2. 1991, a to jako fyzická osoba Libor Odehnal – Autodoprava. Tato firma začala na trhu působit s malomontážními vozidly, ale postupem času se vozový park, a tím i nabídka služeb rozšiřovala o vozidla s větší kapacitou, a to převážně o LKW 13,6. Rozšiřovala se ale více také spolupráce s tuzemskými, ale i zahraničními firmami. Ve snaze pokrýt co největší škálu poptávky se firma začala více orientovat na speditérskou činnost.

V létě 1994 bylo nutné vybudovat kancelářské prostory s garážemi a velkými parkovacími plochami.

V roce 2000 jsme vybudovali nové skladové prostory s kapacitou 1200 paletových míst.

Po třinácti letech působení firmy Libor Odehnal – Autodoprava dochází k transformaci a od 1. 1. 2004 zahajuje svoji činnost společnost ODEHNAL INTERNATIONAL TRANSPORT s.r.o.

V říjnu 2004 společnost obdržela certifikát ISO 9001:2000 zahrnující činnost "mezinárodní a tuzemská silniční doprava vlastními vozidly včetně dopravy ADR a ATP", můžeme tedy přepravovat i nebezpečné a zkazitelné materiály.

Díky dlouhodobé spolupráci s několika obchodními partnery, jak z ČR tak ze zahraničí, se společnost orientuje převážně na oblasti západní Evropy.

historie Odehnal transport